4 Style, štúdio krásy a zdravia Galanta

Našou filozofiou je poskytovanie profesionálnych služieb odborníkmi a individuálny prístup ku klientom.

4 Style, štúdio krásy a zdravia Galanta

4 Style, štúdio krásy a zdravia Galanta

Našou filozofiou je poskytovanie profesionálnych služieb odborníkmi a individuálny prístup ku klientom.

Adresa: Šafárikova 428/1, 924 01 Galanta
Telefón:+421948036595
E-mail:style@4-style.sk

KOZMETIKA
- Ponúkame vám kompletné ošetrenie pleti, krku, dekoltu doplnené o ultrazvukové ošetrenie. Okrem kompletného kozmetického ošetrenia pleti, klasického hĺbkového čistenia i ultrazvukovou špachtlou, farbenia a úpravy obočia, farbenia rias, Vám ponúkame i rôzne špeciálne ošetrenia a procedúry.

MANIKÚRA
- Naše ruky sú jednou z vizitiek toho, ako sa o seba staráme. Hlavne ženy, ktoré prichádzajú do kontaktu s klientami, by ich mali mať vždy pekné, upravené a zdravé. Často krát, dáme rukám zabrať aj pri rôznych domácich prácach, či v práci pri počítači, takže aj ony si zaslúžia našú pravidelnú starostlivosť a relax. Vedeli ste, že ruky prezradia vek každej ženy? A práve preto by sme sa mali o ne starať čo najlepšie a pravidelne im dopriať relax, zábaly, masáže a ošetrenie ako sa patrí.

PEDIKÚRA
- Naše nohy nás nosia celý život, nezabúdajme na ne. Zaslúžia si, aby sme sa o ne príkladne starali. V našom štúdiu vám okrem klasickej pedikúry ponúkame i kráľovskú pedikúru, ktorá okrem klasického ošetrenia zahŕňa i ošetrenie peelingom a relaxačnú masáž. Poteší nielen chodidlá, ale i vašu dušu.

MASÁŽE
- Masáž tela sa dá považovať za jeden z najstarších spôsobov terapie. Predpokladá sa, že vznikla pri reflexnom trení bolestivých miest na tele, neskôr sa používala na zmiernenie únavy. Najstaršie zmienky o masáži sa našli v Egypte na Erbesovom papyruse z roku cca 5000 pr.n.l. avšak prvými, ktorí popísali liečivé účinky boli Číňania okolo roku 3000 pr.n.l. Vo východných kultúrach bola masáž tela praktizovaná od dávnych čias a je súčasťou ich životného štýlu dodnes.

DEPILÁCIE A IPL
- Pre odstránenie nadbytočného ochlpenia používame prírodné vosky, ktorých výber podmieňujeme citlivosťou a typom pokožky.
DEPILÁCIE TEPLÝM VOSKOM
• nad hornou perou, na brade
• na rukách, nohách
• v oblasti bikín
• podpazuší

PERMANENTNÝ MAKE - UP
- Je vpravovanie prírodných pigmentov do pokožky, do spodnej časti zárodočnej vrstvy (0,3 - 0,5 mm). Rozdiel medzi trvalým tetovaním a PMu je v zložení pigmentu. Na tvár používame výlučne pigmenty (prírodné), ktoré neobsahujú ťažké kovy a postupne sa odbúravajú z pokožky. Doba pigmentácie je individuálna.
- Závisí od:
- pigmentu pokožky zákazníčky
- zvoleného miesta
- výberu odtieňu pigmentu
- starostlivosti o tetované miesto
- metódy prevedenia PMu

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.